Zázraky.cz nám pomohli s kompletním návrhem grafiky pro naši novou kampaň a musím říct, že jsme byli nadšeni! Všechny reklamní materiály vypadají velmi profesionálně a přesně odpovídají našim požadavkům. Určitě se na ně v budoucnu obrátíme znovu.

- Veronika Marešová

Reference

Spolupráce se Zázraky.cz byla naprosto skvělá! Jejich tým je plný kreativity a profesionality. Reklamní materiály, které pro nás vytvořili, jsou opravdovým zářivým zázrakem. Určitě je budeme doporučovat dál.
- Petr Novák

Díky Zázraky.cz jsme konečně našli tu správnou vizuální podobu pro naši firmu. LED neony, které jsme si u nich objednali, jsou naprosto úžasné a přesně odpovídají našemu stylu. Velké díky za skvělou spolupráci!
- Jana Svobodová

Výroba tisku je pro nás důležitou součástí našeho podnikání a díky Zázraky.cz máme jistotu, že bude vždy na nejvyšší úrovni. Jejich tým je vždy ochotný nám poradit a pomoci s výběrem správného materiálu. Jsme s jejich službami naprosto spokojeni.
- Tomáš Kovář

ZÁŘIVÉ REKLAMY

Poděbradská 228, Písková Lhota, 290 01

Ing. Miroslav Horáček majitel

Telefon: +420 603 23 50 60

E-mail: zazraky@zazraky.cz

IČ: 12520012
DIČ: CZ6211070602

BcA. Michal Vondráček grafický designer

Telefon: +420 725 505 541

E-mailmichalvondracek@icloud.com

Sociální média

Facebook

Služby pro vaši skvělou viditelnost.


Grafický design a www

Kreativní grafický design na míru, který osloví a zaujme vaše zákazníky a přehledně jim nabídne vaše produkty a služby. Dejte nám vědět, jaké grafické materiály potřebujete vyrobit.

Tisk reklamy

Kvalitní tisk pomůže vaší firmě komunikovat. Tiskneme vizitky, letáky, brožury, ale i velké formáty jako plachty, polepy výloh, reklamní bannery.

Zakázková výroba reklam

Reklama na míru od zkušených profesionálů. LED neony, Reklamní poutače, světelné reklamy, polepy aut a mnoho dalšího. Spokojenost garantována!

Získejte reklamu, která vás posune kupředu.


Stovky klientů již využívají sílu grafického designu a svítící reklamy pro růst jejich podnikání. Je to zářivá magie okamžiku. Získejte tu svou i vy.